Dubai'de yerel ortaklı şirket kurulumu

Dubai'de yerel ortaklı şirket kurulumu

 

Dubai limited şirketi (LLC); Dubai’de, Birleşik Arap Emirlikleri’nde ve uluslararası şirket kurmak isteyen girişimciler için ideal bir araçtır. Ancak, yabancı bir kişi/firma; bir veya birden fazla Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşını ortak yapmadan Emirlikler içinde ticari şirket kuramamaktadır. Dubai LLC şirketi ile, özsermayenin sadece % 49 una sahip olabilirsiniz. Ancak, karınızı % 49dan fazla tutabilir, hatta karın %100ünü siz alabilirsiniz.
BAE kanunları LLC'ler için esnek, farklı kar paylaşımı düzenlemeleri sağlar. Bu% 51 sermaye değişmezlik gösterirken kardaki değişimler size çok iyi avantajlar sağlar. LLC şirketler Birleşik Arap Emirlikleri’nde en çok tercih edilen şirketlerdir.
Bir limited şirket en az iki ve en çok 50 kişiden oluşabilir, bu kişilerin sorumlulukları şirket sermayesindeki payları ile orantılıdır.

Dubai’de LLC Şirketin Avantajları 

iletişim formu                                                                                           

1. Dubai LLC Şirketi Dubai ve BAE ekonomisine rakipsiz erişim sunar. Dubai Limited Şirketi sayesinde, uluslararası girişimciler Dubai hükümetinden Ticaret Lisansları edinirler. Dubai LLC şirketinin faaliyetlerine ilişkin bazı sınırlamalar vardır ve bankacılık, sigorta ve yatırım faaliyetleri dışında tüm faaliyetler için lisans almak mümkündür.

2. Dubai LLC şirketi aracılığıyla, yatırımcılar Dubai’ de güçlü bir fiziksel varlık edinirler. Maliyeti uygun ofis alanı bulmak zor olmasına rağmen, biz her bütçeye ve özelliklere uygun öçözümler sunmaktayız.

3. Dubai'de şirketiniz kurulurken yurtdışında banka hesabını açmanız kolaylaşıyor.

15 senelik ortaklıklarımıza dayanarak güvendiğimiz yerel ortaklar ile Dubai pazarına giriş yapmak istiyorsanız iletişim formunu doldurmanız yeterli…


 

 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.